تیم علمی نو

اعضای تیم

بابک حیدری
بابک حیدری

مؤسس علمی‌نو

آموزش تو خون منه ‌و از یاد دادن مطالب به بقیه لذت میبرم. پس با ایجاد سایت علمی‌نو تصمیم گرفتیم که بستری برای تعلیم و تعلم افراد علاقه مند فراهم‌ بیاریم

بلقیس علیزاده
بلقیس علیزاده

مؤسس علمی‌نو

آموزش حس خیلی خوبی به من میده؛ خیلی دوست داشتم در یک کار آموزشی سهیم باشم و بتونم بستری فراهم کنم که تجربیات و اطلاعات افراد موفق در اختیار علاقمندان قرار بدم؛ و اینجا بود که تصمیم گرفتم علمی‌نو را راه‌اندازی کنم

حمید رضا ثابت
حمید رضا ثابت

مؤسس علمی‌نو

خلق علمی‌نو، ما حصل سال‌ها تلاش و مطالعه بود تا در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد. ما علمی‌نو را خلق کردیم تا آموزش را برای شما تسهیل کنیم و بستری برای آموزش بهتر فراهم گردد.

علی رزمجویی
علی رزمجویی

معلم، تحلیل گر، طراح و برنامه نوبس وب

همیشه در حال یادگیریم. دوست دارم تجربه هام رو با بقیه به اشتراک بگذارم.

 

کتایون شکیبایی
کتایون شکیبایی

تیم علمی

من می‌خوام تو رشته ای که خوندم کار کنم و از یاد گرفتن چیزای جدید لذت میبرم. از این طریق احساس میکنم تفاوتی نسبت به قبل پیدا کردم. واقعا دوست دارم اطرافم آدم‌های فعال باشن که به واسطه اون‌ها منم فعالیتم بالا بره و با علمی‌نو این هدف محقق شد.

محمد کریمی خرمی
محمد کریمی خرمی

روابط عمومی

در طول خدمت فعالم، دوره کارشناسی را به یاد می‌آورم که در آن سه بار نقش‌ها را تغییر دادم. سر کار رفتم و باز دنیای خودم را نیافتم؛ تا در ارشد ژورنالیسم پزشکی نقشم را پیدا کردم. رهبری را دوست دارم و علاقمند به رسانه‌ام؛ و اینجا، علمی‌نو، جاییست که من شروع می‌کنم بر نقش آفرینی.