قوانین مربوط به ترک کار یا توقف طرح

رایگان

0 نظر
دسته‌بندی‌ها
-
بازدید کاربران: 8
بازدید از صفحه: 9535

بررسی اجمالی

برای این کار ابتدا شما باید موافقت بیمارستان را کسب کنید. شخص مسئول در بیمارستان، مدیر پرستاران یا همان مترون می‌باشد. برای این کار ابتدا شما باید دو نسخه نامه دست نویس برای مترون بیمارستان بهمراه دلیل این اقدام را بنویسید. دلیل شما باید حیاتی و قانع‌کننده باشد. در نظر داشته باشید با خروج شما از بیمارستان، سهمیه یک نیرو برای آن بیمارستان از بین می‌رود، بنابراین باید انتظار داشته باشید که با درخواست شما موافقت نگردد.
پس از موافقت مترون بیمارستان، نامه شما به طور سیستمی، به رئیس بیمارستان منتقل می‌شود و در صورت موافقت رئیس بیمارستان، نامه شما به بخش نیروهای انسانی دانشگاه ارجاع داده می‌شود. بلافاصله بعد از موافقت بخش نیروی انسانی دانشگاه، نامه شما به بخش کارگزینی ارجاع داده می‌شود و بخش کارگزینی به شما یک فرم تسویه حساب می‌دهد که شما باید از قسمت‌های مختلف بیمارستان امضا دریافت کنید. به خاطر داشته باشید در نهایت بخش کارگزینی است که نامه توقف طرح شما را میزند. ترجیحا سعی کنید از همه نامه‌ها یک نسخه نیز پیش خود داشته باشید.
پس از درخواست توقف طرح شما، حدود یک ماه بیمارستان فرصت دارد تا یک نفر را جایگزین شما کند و شما پس از یک ماه از موافقت مترون و رئیس بیمارستان، می‌توانید از بیمارستان خارج شوید.
برای شروع مجدد طرح، شما باید در همان بیمارستان، به مدت 3 الی 6 ماه، یا گذشت 3 کمیسیون، صبر کنید و اجازه شروع مجدد طرح را ندارید. اما اگر تصمیم داشته باشید که خارج از استان طرح خود را شروع کنید، نیازی به این طی این مدت 3 تا 6 ماهه ندارید. در نظر داشته باشید طبق آیین‌نامه، شما باید حداقل 3 ماه صبر کنید و سپس برای شروع مجدد طرح اقدام کنید.

 

مدرس

فراز طیار
کارشناسی ارشد روان پرستاری

نظرات

0

0 رای
5 امتیاز
0
4 امتیاز
0
3 امتیاز
0
2 امتیاز
0
1 امتیاز
0

نظرات

برای ارسال نظر وارد حساب کاربری شوید.