عقب افتادگی، علت اصلی بی انگیزگی

رایگان

0 نظر
دسته‌بندی‌ها
-
بازدید کاربران: 2
بازدید از صفحه: 284

بررسی اجمالی

زمانی این موضوع را علت یابی کردیم، متوجه شدیم که در واقع عقب افتادن از برنامه است که باعث ایجاد احساس بد و حوصله بر شدن مطالعه برای داوطلب می شود و حتی به پیگیری ها و تماس های ما هم پاسخگو نیستند چون خجالت می کشند که اطلاع بدهند که از برنامه عقب افتاده اند. 

برای راه حل این موضوع امسال یک سبک و روش برنامه ریزی جدیدی را ابدا کردیم که اصلاً اجازه داده نمی شود که داوطلب عقب بماند از برنامه. اگر بنابه هر دلیلی از برنامه عقب افتاد به او آموزش می دهیم که چطور وضعیت را کنترل کند تا شیرازه کار از دست خارج نشود. با مشاورین مجموعه فراز طیار نیز هماهنگ شده است که در مورد برنامه های جبرانی که برای داوطلب ها در نظر گرفته شود. از این طریق زمان از بین نمی رود و این حس سرخوردگی و کاهش انرژی در داوطلب ها ایجاد نمی شود.

از طرفی سیستم مشاوره ی ارشد پرستاری را امسال ارتقا داده ایم. به این شکل که همه درس هایی که در طول برنامه ریزی شما مطالعه می کنید، بلافاصله پس از آن تست و مرور آن در برنامه آورده می شود و انتهای هر ماه از شما آزمون گرفته می شود. سؤالات آزمون ها طوری چالش برانگیز و ترکیبی با بقیه مباحث طراحی شده است که داوطلب باید مطلب را عمیق یاد گرفته باشد تا بتواند پاسخ بدهد.

امسال، حفظ کردن و جزوه خوانی جواب نخواهد داد. 

برای مطالعه عمیق چه کارهایی را باید انجام داد؟ تمام جزییات مطالب را به شما آموزش داده خواهد شد. 
برای ثبت نام در طرح زرین و دورین برنامه ریزی و مشاوره ی ارشد پرستاری گروه فراز طیار کافی است نام و شماره تماس خود را به آدرس زیر ارسال بفرمایید:

https://www.instagram.com/faraz_tayyar/

مدرس

فراز طیار
کارشناسی ارشد روان پرستاری

نظرات

0

0 رای
5 امتیاز
0
4 امتیاز
0
3 امتیاز
0
2 امتیاز
0
1 امتیاز
0

نظرات

برای ارسال نظر وارد حساب کاربری شوید.