چه افرادی نیاز به مشاوره دارند؟

رایگان

0 نظر
دسته‌بندی‌ها
-
بازدید کاربران: 1
بازدید از صفحه: 141

بررسی اجمالی

مسلماً داوطلبی که برای اولین بار می‌خواهد آزمون بدهد، ممکن است این مدیریت و جامعیت را نداشته باشد. مخصوصاً اگر داوطلبی پرمشغله باشد. در مجموعه فراز طیار علاوه بر موارد بالا که رسالت و وظیفه هر مشاور محسوب می‌شود، برای شما همایش‌های مختلف رفع اشکال و نکته و تست، برای هر درس جداگانه، در طول سال برگزار می‌گردد. همچنین یک برنامه راهبردی داده می‌شود هر ماه آزمون گرفته می شود، هم آزمون بودجه بندی و هم آزمون جامع؛ و در انتها نقاط ضعف و قوت شما مشخص می‌گردد. دقت داشته باشید که در این دوره منابع اصلی مطالعه می‌شود و دو بار هم مرور می‌گردد.


با اعتماد به مجموعه فراز طیار، شما به یک درک عمیق از درس‌ها دست می یابید که علاوه بر آزمون ارشد، در آزمون‌های دیگر نیز بتوانید موفق شوید.


در کنار هر برنامه یک تکنیک و کلیدی از مشکلات رایج و راهکارهای آن خدمت دانشجویان ارسال می‌گردد. همچنین شما نیاز به خلاصه نویسی نخواهید داشت، چرا که خلاصه نویسی وقت گیر است. گروه فراز طیار خلاصه‌ها و جزوات جمع بندی را در دوران جمع‌بندی در اختیار شما قرار می‌دهد. تمام وبینارهای مشاوره، فوت و فن‌های انتخاب رشته و هرآنچه که نیاز باشد، رایگان در طول مسیر برای شما ارائه می گردد.

 

مدرس

فراز طیار
کارشناسی ارشد روان پرستاری

نظرات

0

0 رای
5 امتیاز
0
4 امتیاز
0
3 امتیاز
0
2 امتیاز
0
1 امتیاز
0

نظرات

برای ارسال نظر وارد حساب کاربری شوید.